| Upload Date | February 17 2025 02:50 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | vivo V2307A |
| Model ID | vivo V2307A |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.30 GHz |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.85 GB |
| Single-Core Score | 2224 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1913
274.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1977
11.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2543
52.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2454
56.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2040
27.7 images/sec |
|
|
Clang
|
2863
14.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2226
178.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2197
68.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2383
71.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2174
9.00 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2459
76.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1993
153.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2318
68.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2032
20.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1689
1.63 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2428
76.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6704 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4617
663.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6989
42.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8776
179.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9683
223.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8245
111.9 images/sec |
|
|
Clang
|
10336
50.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2539
203.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9040
280.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5358
160.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6015
24.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8192
254.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5003
384.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6206
182.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5734
56.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7892
7.64 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8194
259.5 Kpixels/sec |