| Upload Date | February 16 2025 06:14 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.86 GB |
| Single-Core Score | 2394 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2472
354.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1826
11.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2172
44.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2020
46.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1773
24.1 images/sec |
|
|
Clang
|
2363
11.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1844
147.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2802
86.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2956
88.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2175
9.00 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2789
86.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2963
227.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3484
102.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3376
33.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2356
2.28 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2524
79.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8980 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6349
911.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7767
46.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8355
171.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9638
222.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11587
157.3 images/sec |
|
|
Clang
|
14918
73.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2987
239.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12112
375.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8134
243.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8573
35.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12140
377.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10093
776.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9686
284.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8674
86.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12697
12.3 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10455
331.0 Kpixels/sec |