| Upload Date | February 16 2025 03:38 PM |
| Views | 8 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.86 GB |
| Single-Core Score | 2726 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2727
391.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2627
15.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3110
63.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2874
66.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2060
28.0 images/sec |
|
|
Clang
|
2960
14.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2270
181.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2690
83.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3239
96.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2562
10.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2957
92.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3253
250.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3407
100.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2963
29.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1995
1.93 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2500
79.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9665 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7064
1014.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10675
64.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10892
223.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
12201
281.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10733
145.7 images/sec |
|
|
Clang
|
15243
75.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3015
241.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12186
377.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7920
237.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8602
35.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12441
387.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10090
775.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10727
314.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9194
91.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12986
12.6 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10655
337.4 Kpixels/sec |