| Upload Date | February 16 2025 03:57 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 14 |
| Model | Samsung Galaxy Z Flip5 |
| Model ID | samsung SM-F731N |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.36 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 6.99 GB |
| Single-Core Score | 1845 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1646
236.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1577
9.50 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2234
45.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2032
46.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1796
24.4 images/sec |
|
|
Clang
|
2218
10.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1759
140.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1793
55.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2029
60.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1837
7.60 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2037
63.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1569
120.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1945
57.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1757
17.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1411
1.37 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1943
61.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5044 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3650
524.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5601
33.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6011
123.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7029
162.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5360
72.7 images/sec |
|
|
Clang
|
7564
37.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2101
168.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6831
211.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4438
132.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4166
17.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6660
207.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3847
295.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5298
155.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3729
37.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5629
5.45 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6492
205.6 Kpixels/sec |