| Upload Date | February 16 2025 12:59 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.86 GB |
| Single-Core Score | 2771 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1507
216.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2193
13.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2930
60.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2770
63.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2784
37.8 images/sec |
|
|
Clang
|
3779
18.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2630
210.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2900
89.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3091
92.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2606
10.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2982
92.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3075
236.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3409
100.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3372
33.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2760
2.67 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2827
89.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9263 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5977
858.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9756
58.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10759
220.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10701
246.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11213
152.2 images/sec |
|
|
Clang
|
15108
74.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3019
241.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12151
376.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7818
233.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8757
36.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12275
382.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9222
709.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9877
289.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8167
81.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13146
12.7 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10374
328.5 Kpixels/sec |