| User | pfonseca |
| Upload Date | February 15 2025 10:36 AM |
| Views | 17 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.86 GB |
| Single-Core Score | 3006 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2790
400.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2709
16.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3100
63.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2919
67.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2787
37.8 images/sec |
|
|
Clang
|
3456
17.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2673
214.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2924
90.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3274
98.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2693
11.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3064
95.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3400
261.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3592
105.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3523
35.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2730
2.64 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2933
92.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9834 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7373
1.03 GB/sec |
|
|
Navigation
|
10987
66.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10241
209.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11891
274.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11927
161.9 images/sec |
|
|
Clang
|
15847
78.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2964
237.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12493
387.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8269
247.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8511
35.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12519
389.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10488
806.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10859
318.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9469
94.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13217
12.8 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10589
335.3 Kpixels/sec |