| Upload Date | February 15 2025 08:40 AM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 14 |
| Model | samsung SM-A236V |
| Model ID | samsung SM-A236V |
| Motherboard | holi |
| Governor | schedutil |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3393 revision 1 |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 1.80 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.21 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 3.38 GB |
| Single-Core Score | 902 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
766
110.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
799
4.82 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1151
23.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1180
27.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
916
12.4 images/sec |
|
|
Clang
|
873
4.30 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
944
75.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1017
31.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
779
23.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
811
3.36 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1170
36.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
487
37.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1034
30.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
820
8.13 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
872
844.2 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1017
32.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 1982 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1143
164.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2382
14.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2643
54.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3186
73.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2407
32.7 images/sec |
|
|
Clang
|
2436
12.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
967
77.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3301
102.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1352
40.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1530
6.33 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3040
94.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1051
80.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2305
67.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1601
15.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1921
1.86 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2563
81.1 Kpixels/sec |