| Upload Date | February 05 2025 04:26 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 14 |
| Model | Samsung Galaxy S22 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S908E |
| Motherboard | taro |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 2 part 3400 revision 0 |
| Base Frequency | 1.78 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.79 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.50 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.00 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.94 GB |
| Single-Core Score | 933 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
796
114.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
738
4.45 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1112
22.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1036
23.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
952
12.9 images/sec |
|
|
Clang
|
1086
5.35 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
824
66.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
938
29.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1069
32.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
945
3.91 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1092
34.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
690
53.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1059
31.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
956
9.48 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
743
718.5 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1019
32.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3188 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1712
245.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3309
19.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4285
87.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4319
99.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3607
49.0 images/sec |
|
|
Clang
|
4237
20.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1448
115.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4387
135.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2639
79.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2631
10.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4357
135.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2114
162.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3596
105.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3341
33.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3927
3.80 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4114
130.3 Kpixels/sec |