| Upload Date | February 05 2025 12:16 PM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.86 GB |
| Single-Core Score | 3141 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2767
397.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2716
16.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3391
69.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3224
74.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3108
42.2 images/sec |
|
|
Clang
|
3843
18.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2722
218.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2957
91.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3362
100.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2743
11.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3136
97.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3486
268.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3682
108.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3808
37.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2812
2.72 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3000
95.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9917 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7041
1011.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
11122
67.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10670
218.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11425
263.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12144
164.8 images/sec |
|
|
Clang
|
15768
77.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3173
254.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12954
401.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8423
252.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8967
37.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12564
391.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10616
816.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10836
318.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8433
83.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13600
13.2 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11027
349.1 Kpixels/sec |