| Upload Date | February 04 2025 11:53 PM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Samsung Galaxy S25 |
| Model ID | samsung SM-S931N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.86 GB |
| Single-Core Score | 2839 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2768
397.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2737
16.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1584
32.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2923
67.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2885
39.2 images/sec |
|
|
Clang
|
3800
18.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2574
206.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2701
83.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3356
100.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2706
11.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2954
91.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3410
262.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2778
81.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3661
36.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2745
2.66 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2960
93.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9626 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7018
1007.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9914
59.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10406
213.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
12111
279.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10818
146.8 images/sec |
|
|
Clang
|
15764
77.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3111
249.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12525
388.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8207
245.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8920
36.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12388
385.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10484
806.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10588
310.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8813
87.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13326
12.9 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9402
297.7 Kpixels/sec |