| Upload Date | February 04 2025 05:23 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.86 GB |
| Single-Core Score | 2399 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2539
364.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1646
9.92 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1149
23.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1653
38.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2150
29.2 images/sec |
|
|
Clang
|
2969
14.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2439
195.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2792
86.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3151
94.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2571
10.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2074
64.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3234
248.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3494
102.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3614
35.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2629
2.54 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2857
90.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9245 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7059
1013.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10545
63.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11167
228.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11068
255.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11678
158.5 images/sec |
|
|
Clang
|
14739
72.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2282
182.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
10233
317.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7978
238.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8444
34.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11480
357.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10093
776.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10430
306.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8432
83.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13033
12.6 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10814
342.4 Kpixels/sec |