| Upload Date | February 04 2025 09:49 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.86 GB |
| Single-Core Score | 2502 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2611
375.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2293
13.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2888
59.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2628
60.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2255
30.6 images/sec |
|
|
Clang
|
3185
15.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2431
194.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2686
83.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2982
89.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2485
10.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2563
79.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2704
207.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2559
75.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2302
22.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1568
1.52 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1866
59.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8472 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5039
723.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7370
44.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8798
180.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7530
173.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7195
97.6 images/sec |
|
|
Clang
|
15120
74.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3051
244.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12400
384.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8132
243.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8622
35.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12345
384.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10197
784.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10555
309.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8440
83.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13101
12.7 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10552
334.1 Kpixels/sec |