| Upload Date | February 03 2025 02:20 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.86 GB |
| Single-Core Score | 2676 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2664
382.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2415
14.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2724
55.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2093
48.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2057
27.9 images/sec |
|
|
Clang
|
3169
15.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2534
202.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2880
89.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3234
96.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2529
10.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2719
84.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3342
256.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3177
93.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2936
29.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2273
2.20 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2777
87.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9123 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6740
968.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8335
50.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8424
172.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9268
213.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10308
139.9 images/sec |
|
|
Clang
|
15859
78.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3042
243.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12338
382.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8158
244.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8755
36.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12563
390.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10236
787.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10666
313.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8607
85.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13110
12.7 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10501
332.5 Kpixels/sec |