| User | utpalb |
| Upload Date | February 03 2025 01:40 PM |
| Views | 10 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 14 |
| Model | vivo I2302 |
| Model ID | vivo I2302 |
| Motherboard | k6886v1_64 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3405 revision 0 |
| Base Frequency | 2.00 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 2.00 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.80 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.25 GB |
| Single-Core Score | 1176 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1015
145.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
969
5.84 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1491
30.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1447
33.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1272
17.3 images/sec |
|
|
Clang
|
1407
6.93 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1245
99.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1305
40.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1187
35.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
995
4.12 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1392
43.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
641
49.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1279
37.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
937
9.30 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1061
1.03 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1268
40.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2614 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1456
209.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2812
16.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3638
74.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3794
87.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3084
41.9 images/sec |
|
|
Clang
|
3460
17.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1446
115.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4128
127.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1728
51.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2118
8.77 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3741
116.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1494
114.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2624
77.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2215
22.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3418
3.31 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3110
98.5 Kpixels/sec |