| Upload Date | February 03 2025 08:16 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Xiaomi 23113RKC6G |
| Model ID | Xiaomi 23113RKC6G |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.19 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.93 GB |
| Single-Core Score | 1897 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1378
197.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1631
9.83 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2338
47.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2346
54.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1862
25.3 images/sec |
|
|
Clang
|
2217
10.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1850
148.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1867
57.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2063
61.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1865
7.72 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2180
67.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1614
124.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2026
59.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1837
18.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1476
1.43 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2036
64.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5017 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3781
542.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5422
32.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6550
134.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7065
162.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5619
76.3 images/sec |
|
|
Clang
|
6621
32.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2204
176.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6542
202.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4187
125.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3939
16.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6443
200.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3701
284.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5212
152.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4647
46.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5299
5.13 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6098
193.1 Kpixels/sec |