| Upload Date | February 03 2025 03:30 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | vivo X200 Pro |
| Model ID | vivo V2405A |
| Motherboard | k6991v1_64 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3461 revision 1 |
| Base Frequency | 2.40 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.40 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.30 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.63 GHz |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.99 GB |
| Single-Core Score | 2715 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2435
349.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2290
13.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3262
66.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2620
60.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2640
35.8 images/sec |
|
|
Clang
|
3380
16.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2525
202.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2566
79.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3329
99.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2673
11.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3093
96.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2652
203.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2835
83.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2443
24.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2063
2.00 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2864
90.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8306 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7287
1.02 GB/sec |
|
|
Navigation
|
9807
59.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11633
238.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8495
195.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
9942
134.9 images/sec |
|
|
Clang
|
13025
64.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2953
236.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11244
348.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
6771
202.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6625
27.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11404
354.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
6355
488.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9106
267.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5478
54.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
9279
8.98 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10814
342.4 Kpixels/sec |