| User | mdcoutinho |
| Upload Date | April 23 2023 11:28 PM |
| Views | 10 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Home Single Language (64-bit) |
| Model | LENOVO 20XH005GUS |
| Motherboard | LENOVO 20XH005GUS |
| Power Plan | Equilibrado |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 7 PRO 5850U |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores, 16 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 80 Stepping 0 |
| Base Frequency | 1.90 GHz |
| Cluster 1 | 8 Cores |
| Maximum Frequency | 3640 MHz |
| Package | Socket FP6 |
| Codename | Cezanne |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 8 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 8 |
| L2 Cache | 512 KB x 8 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.83 GB |
| Transfer Rate | 4256 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1720 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1776
255.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1517
9.14 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1662
34.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1885
43.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1710
23.2 images/sec |
|
|
Clang
|
1795
8.84 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1727
138.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1932
59.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1000
29.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1678
6.94 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2403
74.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1483
114.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2173
63.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1949
19.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1837
1.78 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1766
55.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6446 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4122
591.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7033
42.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6043
123.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9465
218.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7948
107.9 images/sec |
|
|
Clang
|
10355
51.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2173
174.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12556
389.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2895
86.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3952
16.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8541
265.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
6954
534.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7901
231.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5068
50.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
14904
14.4 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7612
241.0 Kpixels/sec |