| User | uu22vh6k8 |
| Upload Date | March 30 2026 02:49 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Home Single Language (64-bit) |
| Model | HP Victus by HP Laptop 16-e0xxx |
| Motherboard | HP 88EB |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 5 5600H |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 80 Stepping 0 |
| Base Frequency | 3.30 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 3988 MHz |
| Package | Socket FP6 |
| Codename | Cezanne |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 512 KB x 6 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Transfer Rate | 3192 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Vulkan Information | |
|---|---|
| Device Name | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Vulkan Score | 37495 | |
|---|---|---|
|
Background Blur
|
20158
83.4 images/sec |
|
|
Face Detection
|
14641
47.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
44317
1.38 Gpixels/sec |
|
|
Edge Detection
|
48040
1.78 Gpixels/sec |
|
|
Gaussian Blur
|
41322
1.80 Gpixels/sec |
|
|
Feature Matching
|
12186
480.4 Mpixels/sec |
|
|
Stereo Matching
|
169131
160.8 Gpixels/sec |
|
|
Particle Physics
|
73002
3212.9 FPS |