| Upload Date | March 30 2026 11:43 AM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi 2511FPC34G |
| Model ID | Xiaomi 2511FPC34G |
| Motherboard | klee |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3463 revision 1 |
| Base Frequency | 2.20 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.20 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.20 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.40 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.06 GB |
| Vulkan Information | |
|---|---|
| Device Name | Mali-G720 MC8 |
| Vulkan Score | 14863 | |
|---|---|---|
|
Background Blur
|
6234
25.8 images/sec |
|
|
Face Detection
|
3707
12.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
19516
607.3 Mpixels/sec |
|
|
Edge Detection
|
23175
859.7 Mpixels/sec |
|
|
Gaussian Blur
|
16145
703.5 Mpixels/sec |
|
|
Feature Matching
|
5584
220.1 Mpixels/sec |
|
|
Stereo Matching
|
49731
47.3 Gpixels/sec |
|
|
Particle Physics
|
50813
2236.3 FPS |