| User | mkkfe |
| Upload Date | March 28 2026 07:13 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Home (64-bit) |
| Model | ASUS System Product Name |
| Motherboard | ASUSTeK COMPUTER INC. PRIME H610I-PLUS D4 |
| Power Plan | Wysoka wydajno |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-12400F |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 151 Stepping 5 |
| Base Frequency | 2.50 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 4389 MHz |
| Package | Socket 1700 LGA |
| Codename | Alder Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 6 |
| L3 Cache | 18.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes avx-vnni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Transfer Rate | 2660 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| OpenCL Information | |
|---|---|
| Platform Vendor | NVIDIA Corporation |
| Platform Name | NVIDIA CUDA |
| Device Vendor | NVIDIA Corporation |
| Device Name | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Compute Units | 24 |
| Maximum Frequency | 2460 MHz |
| Device Memory | 8.00 GB |
| OpenCL Score | 111451 | |
|---|---|---|
|
Background Blur
|
50010
207.0 images/sec |
|
|
Face Detection
|
36742
120.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
123811
3.85 Gpixels/sec |
|
|
Edge Detection
|
134894
5.00 Gpixels/sec |
|
|
Gaussian Blur
|
146908
6.40 Gpixels/sec |
|
|
Feature Matching
|
34246
1.35 Gpixels/sec |
|
|
Stereo Matching
|
465792
442.8 Gpixels/sec |
|
|
Particle Physics
|
331023
14568.6 FPS |