| User | 5wi_5wi |
| Upload Date | March 28 2026 04:57 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | ASUS System Product Name |
| Motherboard | ASUSTeK COMPUTER INC. PRIME B450M-A II |
| Power Plan | ChrisTitus - Ultimate Power Plan |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 5 5500 |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 80 Stepping 0 |
| Base Frequency | 3.60 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 4251 MHz |
| Package | Socket AM4 (1331) |
| Codename | Cezanne |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 512 KB x 6 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 32.00 GB |
| Transfer Rate | 3200 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Vulkan Information | |
|---|---|
| Device Name | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Vulkan Score | 121518 | |
|---|---|---|
|
Background Blur
|
64015
264.9 images/sec |
|
|
Face Detection
|
48039
156.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
102789
3.20 Gpixels/sec |
|
|
Edge Detection
|
125288
4.65 Gpixels/sec |
|
|
Gaussian Blur
|
237658
10.4 Gpixels/sec |
|
|
Feature Matching
|
29357
1.16 Gpixels/sec |
|
|
Stereo Matching
|
429538
408.3 Gpixels/sec |
|
|
Particle Physics
|
400606
17631.0 FPS |