| User | sgtoartilleria |
| Upload Date | March 27 2026 02:48 PM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | CHUWI Innovation And Technology(ShenZhen)co.,Ltd UBox |
| Motherboard | CHUWI Innovation And Technology(ShenZhen)co.,Ltd UBox |
| Power Plan | Equilibrado |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 5 6600H |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 68 Stepping 1 |
| Base Frequency | 3.30 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 4535 MHz |
| Package | Socket FP7 |
| Codename | Rembrandt |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 512 KB x 6 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 12.75 GB |
| Transfer Rate | 1596 MT/s |
| Type | DDR5 SDRAM |
| Channels | 4 |
| Vulkan Information | |
|---|---|
| Device Name | AMD Radeon(TM) Graphics |
| Vulkan Score | 18239 | |
|---|---|---|
|
Background Blur
|
9986
41.3 images/sec |
|
|
Face Detection
|
5770
18.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
20931
651.3 Mpixels/sec |
|
|
Edge Detection
|
21862
811.0 Mpixels/sec |
|
|
Gaussian Blur
|
22704
989.2 Mpixels/sec |
|
|
Feature Matching
|
5004
197.3 Mpixels/sec |
|
|
Stereo Matching
|
67286
64.0 Gpixels/sec |
|
|
Particle Physics
|
60753
2673.8 FPS |