| User | blckrnblckt |
| Upload Date | March 27 2026 05:42 AM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 10 IoT Enterprise LTSC (64-bit) |
| Model | Dell Inc. OptiPlex 3050 |
| Motherboard | Dell Inc. 0JP3NX |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i3-7100T |
| Topology | 1 Processor, 2 Cores, 4 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 158 Stepping 9 |
| Base Frequency | 3.41 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores |
| Maximum Frequency | 3390 MHz |
| Package | Socket 1151 LGA |
| Codename | Kaby Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 256 KB x 2 |
| L3 Cache | 3.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Transfer Rate | 2392 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Vulkan Information | |
|---|---|
| Device Name | Intel(R) HD Graphics 630 |
| Vulkan Score | 5256 | |
|---|---|---|
|
Background Blur
|
2135
8.84 images/sec |
|
|
Face Detection
|
1353
4.42 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8540
265.8 Mpixels/sec |
|
|
Edge Detection
|
8068
299.3 Mpixels/sec |
|
|
Gaussian Blur
|
5216
227.3 Mpixels/sec |
|
|
Feature Matching
|
1843
72.6 Mpixels/sec |
|
|
Stereo Matching
|
20866
19.8 Gpixels/sec |
|
|
Particle Physics
|
14581
641.7 FPS |