| User | blckrnblckt |
| Upload Date | March 25 2026 11:41 PM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 10 IoT Enterprise LTSC (64-bit) |
| Model | HUAWEI KPL-W0X |
| Motherboard | HUAWEI KPL-W0X |
| Power Plan | AMD Ryzen Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 5 2500U |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores, 8 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 23 Model 17 Stepping 0 |
| Base Frequency | 2.00 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 3502 MHz |
| Package | Socket FP5 |
| Codename | Raven Ridge |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 512 KB x 4 |
| L3 Cache | 4.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 6.90 GB |
| Transfer Rate | 1866 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Vulkan Information | |
|---|---|
| Device Name | AMD Radeon(TM) Vega 8 Mobile Graphics |
| Vulkan Score | 8193 | |
|---|---|---|
|
Background Blur
|
4395
18.2 images/sec |
|
|
Face Detection
|
2516
8.21 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
9110
283.5 Mpixels/sec |
|
|
Edge Detection
|
10930
405.4 Mpixels/sec |
|
|
Gaussian Blur
|
14349
625.2 Mpixels/sec |
|
|
Feature Matching
|
2674
105.4 Mpixels/sec |
|
|
Stereo Matching
|
14295
13.6 Gpixels/sec |
|
|
Particle Physics
|
33618
1479.5 FPS |