| User | waouif |
| Upload Date | March 24 2026 11:38 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Home (64-bit) |
| Model | B550M Pro SE |
| Motherboard | ASRock B550M Pro SE |
| Power Plan | FRAMESYNC Labs Boost |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 5 5600G |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 80 Stepping 0 |
| Base Frequency | 3.90 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 4440 MHz |
| Package | Socket AM4 (1331) |
| Codename | Cezanne |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 512 KB x 6 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Transfer Rate | 3192 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Vulkan Information | |
|---|---|
| Device Name | AMD Radeon(TM) Graphics |
| Vulkan Score | 15273 | |
|---|---|---|
|
Background Blur
|
8572
35.5 images/sec |
|
|
Face Detection
|
4843
15.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
16662
518.5 Mpixels/sec |
|
|
Edge Detection
|
17658
655.0 Mpixels/sec |
|
|
Gaussian Blur
|
25954
1.13 Gpixels/sec |
|
|
Feature Matching
|
5362
211.4 Mpixels/sec |
|
|
Stereo Matching
|
27361
26.0 Gpixels/sec |
|
|
Particle Physics
|
63655
2801.5 FPS |