| User | EPBIN |
| Upload Date | March 24 2026 08:41 PM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | samsung SM-S942B |
| Model ID | samsung SM-S942B |
| Motherboard | s5e9965 |
| Governor | energy_aware |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 10 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3468 revision 0 |
| Base Frequency | 2.76 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 2.76 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.26 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.80 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm sme-i8i32 sme-f32f32 sme2 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.36 GB |
| Vulkan Information | |
|---|---|
| Device Name | Samsung Xclipse 960 |
| Vulkan Score | 27029 | |
|---|---|---|
|
Background Blur
|
10947
45.3 images/sec |
|
|
Face Detection
|
6028
19.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
32506
1.01 Gpixels/sec |
|
|
Edge Detection
|
35614
1.32 Gpixels/sec |
|
|
Gaussian Blur
|
46509
2.03 Gpixels/sec |
|
|
Feature Matching
|
7254
286.0 Mpixels/sec |
|
|
Stereo Matching
|
107215
101.9 Gpixels/sec |
|
|
Particle Physics
|
103100
4537.5 FPS |