| User | kot-ubitsa |
| Upload Date | March 24 2026 08:16 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Windows 10 LTSC (64-bit) |
| Model | To be filled by O.E.M. To be filled by O.E.M. |
| Motherboard | ASUSTeK COMPUTER INC. M5A99FX PRO R2.0 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD FX-6200 |
| Topology | 1 Processor, 3 Cores, 6 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 21 Model 1 Stepping 2 |
| Base Frequency | 3.81 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores |
| Maximum Frequency | 4112 MHz |
| Package | Socket AM3+ (942) |
| Codename | Zambezi |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 3 |
| L1 Data Cache | 16.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 2.00 MB x 3 |
| L3 Cache | 8.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul sse41 aesni avx |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Transfer Rate | 1604 MT/s |
| Type | DDR3 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Vulkan Information | |
|---|---|
| Device Name | GeForce GTX 760 |
| Vulkan Score | 14992 | |
|---|---|---|
|
Background Blur
|
9701
40.2 images/sec |
|
|
Face Detection
|
6373
20.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
20172
627.7 Mpixels/sec |
|
|
Edge Detection
|
25144
932.7 Mpixels/sec |
|
|
Gaussian Blur
|
19266
839.4 Mpixels/sec |
|
|
Feature Matching
|
3448
135.9 Mpixels/sec |
|
|
Stereo Matching
|
45954
43.7 Gpixels/sec |
|
|
Particle Physics
|
26653
1173.0 FPS |