| User | FreakyFwoof |
| Upload Date | March 23 2026 12:07 PM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 10 Home (64-bit) |
| Model | System manufacturer System Product Name |
| Motherboard | ASUSTeK COMPUTER INC. P8Z77-V LX |
| Power Plan | High performance |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-3570K |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 58 Stepping 9 |
| Base Frequency | 3.41 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 3809 MHz |
| Package | Socket 1155 LGA |
| Codename | Ivy Bridge |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 256 KB x 2 |
| L3 Cache | 6.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul sse41 aesni avx |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 32.00 GB |
| Type | DDR3 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Vulkan Information | |
|---|---|
| Device Name | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Vulkan Score | 107723 | |
|---|---|---|
|
Background Blur
|
59780
247.4 images/sec |
|
|
Face Detection
|
46440
151.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
106407
3.31 Gpixels/sec |
|
|
Edge Detection
|
123520
4.58 Gpixels/sec |
|
|
Gaussian Blur
|
130215
5.67 Gpixels/sec |
|
|
Feature Matching
|
31716
1.25 Gpixels/sec |
|
|
Stereo Matching
|
449082
426.9 Gpixels/sec |
|
|
Particle Physics
|
267948
11792.6 FPS |