| User | AbyssMoon |
| Upload Date | March 22 2026 04:41 PM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Oppo Find N5 |
| Model ID | OPPO CPH2671 |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 7 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 5 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.32 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.75 GB |
| Vulkan Information | |
|---|---|
| Device Name | Adreno (TM) 830 |
| Vulkan Score | 24479 | |
|---|---|---|
|
Background Blur
|
11226
46.5 images/sec |
|
|
Face Detection
|
6504
21.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
22961
714.5 Mpixels/sec |
|
|
Edge Detection
|
22973
852.2 Mpixels/sec |
|
|
Gaussian Blur
|
41003
1.79 Gpixels/sec |
|
|
Feature Matching
|
8203
323.4 Mpixels/sec |
|
|
Stereo Matching
|
110360
104.9 Gpixels/sec |
|
|
Particle Physics
|
90171
3968.5 FPS |