| User | teknoseyir |
| Upload Date | March 22 2026 01:08 AM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Home (64-bit) |
| Model | Micro-Star International Co., Ltd. Prestige 16 Flip AI+ C3MTG |
| Motherboard | Micro-Star International Co., Ltd. MS-2622 |
| Power Plan | Dengeli |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 386H |
| Topology | 1 Processor, 16 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 204 Stepping 2 |
| Base Frequency | 2.10 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Cluster 2 | 12 Cores |
| Maximum Frequency | 4882 MHz |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 8 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 8 |
| L2 Cache | 3.00 MB x 2 |
| L3 Cache | 18.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes avx-vnni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 31.52 GB |
| Vulkan Information | |
|---|---|
| Device Name | Intel(R) Graphics |
| Vulkan Score | 29393 | |
|---|---|---|
|
Background Blur
|
12519
51.8 images/sec |
|
|
Face Detection
|
7907
25.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
32746
1.02 Gpixels/sec |
|
|
Edge Detection
|
40537
1.50 Gpixels/sec |
|
|
Gaussian Blur
|
33844
1.47 Gpixels/sec |
|
|
Feature Matching
|
12831
505.8 Mpixels/sec |
|
|
Stereo Matching
|
103455
98.3 Gpixels/sec |
|
|
Particle Physics
|
94379
4153.7 FPS |