| User | maloxplay |
| Upload Date | Tue, 29 Dec 2020 19:14:48 +0000 |
| Views | 8 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 10 Pro (64-bit) |
| Model | Apple Computer, Inc. MacPro2,1 |
| Motherboard | Apple Inc. Mac-F4208DA9 |
| Power Plan | Bilanciato |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Xeon X5365 |
| Topology | 2 Processors, 8 Cores |
| Base Frequency | 3.00 GHz |
| Maximum Frequency | 2.99 GHz |
| Package | Socket 771 LGA |
| Codename | Clovertown |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 4.00 MB x 2 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Memory | 16.00 GB DDR2 FB SDRAM 331 MHz |
| Single-Core Score | 411 | |
|---|---|---|
| Crypto Score | 59 | |
| Integer Score | 441 | |
| Floating Point Score | 404 | |
|
AES-XTS
|
59
103.6 MB/sec |
|
|
Text Compression
|
596
3.01 MB/sec |
|
|
Image Compression
|
521
24.6 Mpixels/sec |
|
|
Navigation
|
370
1.04 MTE/sec |
|
|
HTML5
|
397
466.1 KElements/sec |
|
|
SQLite
|
489
153.2 Krows/sec |
|
|
PDF Rendering
|
448
24.3 Mpixels/sec |
|
|
Text Rendering
|
370
117.9 KB/sec |
|
|
Clang
|
484
3.77 Klines/sec |
|
|
Camera
|
352
4.08 images/sec |
|
|
N-Body Physics
|
271
339.1 Kpairs/sec |
|
|
Rigid Body Physics
|
444
2748.1 FPS |
|
|
Gaussian Blur
|
405
22.3 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
506
3.90 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
503
12.4 Mpixels/sec |
|
|
Image Inpainting
|
587
28.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
694
9.46 Mpixels/sec |
|
|
Ray Tracing
|
497
399.4 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
289
2.59 Kpixels/sec |
|
|
Speech Recognition
|
427
13.7 Words/sec |
|
|
Machine Learning
|
151
5.83 images/sec |
| Multi-Core Score | 2279 | |
|---|---|---|
| Crypto Score | 464 | |
| Integer Score | 2453 | |
| Floating Point Score | 2206 | |
|
AES-XTS
|
464
809.4 MB/sec |
|
|
Text Compression
|
3539
17.9 MB/sec |
|
|
Image Compression
|
3588
169.7 Mpixels/sec |
|
|
Navigation
|
929
2.62 MTE/sec |
|
|
HTML5
|
3007
3.53 MElements/sec |
|
|
SQLite
|
3711
1.16 Mrows/sec |
|
|
PDF Rendering
|
2594
140.8 Mpixels/sec |
|
|
Text Rendering
|
1375
438.1 KB/sec |
|
|
Clang
|
3505
27.3 Klines/sec |
|
|
Camera
|
1952
22.6 images/sec |
|
|
N-Body Physics
|
1359
1.70 Mpairs/sec |
|
|
Rigid Body Physics
|
3475
21529.1 FPS |
|
|
Gaussian Blur
|
2697
148.3 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
3971
30.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2346
57.8 Mpixels/sec |
|
|
Image Inpainting
|
2512
123.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3890
53.0 Mpixels/sec |
|
|
Ray Tracing
|
3919
3.15 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1980
17.7 Kpixels/sec |
|
|
Speech Recognition
|
1165
37.2 Words/sec |
|
|
Machine Learning
|
574
22.2 images/sec |