| User | maloxplay |
| Upload Date | Tue, 29 Dec 2020 15:37:46 +0000 |
| Views | 10 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 10 Pro (64-bit) |
| Model | Apple Computer, Inc. MacPro2,1 |
| Motherboard | Apple Inc. Mac-F4208DA9 |
| Power Plan | Bilanciato |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Xeon X5365 |
| Topology | 2 Processors, 8 Cores |
| Base Frequency | 3.00 GHz |
| Maximum Frequency | 2.99 GHz |
| Package | Socket 771 LGA |
| Codename | Clovertown |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 4.00 MB x 2 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Memory | 8.00 GB DDR2 FB SDRAM 331 MHz |
| Single-Core Score | 393 | |
|---|---|---|
| Crypto Score | 58 | |
| Integer Score | 417 | |
| Floating Point Score | 398 | |
|
AES-XTS
|
58
100.4 MB/sec |
|
|
Text Compression
|
554
2.80 MB/sec |
|
|
Image Compression
|
504
23.8 Mpixels/sec |
|
|
Navigation
|
329
927.5 KTE/sec |
|
|
HTML5
|
367
430.7 KElements/sec |
|
|
SQLite
|
469
147.0 Krows/sec |
|
|
PDF Rendering
|
424
23.0 Mpixels/sec |
|
|
Text Rendering
|
361
115.0 KB/sec |
|
|
Clang
|
462
3.60 Klines/sec |
|
|
Camera
|
344
3.99 images/sec |
|
|
N-Body Physics
|
258
322.5 Kpairs/sec |
|
|
Rigid Body Physics
|
442
2737.3 FPS |
|
|
Gaussian Blur
|
385
21.2 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
502
3.86 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
502
12.4 Mpixels/sec |
|
|
Image Inpainting
|
577
28.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
696
9.48 Mpixels/sec |
|
|
Ray Tracing
|
505
405.5 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
287
2.57 Kpixels/sec |
|
|
Speech Recognition
|
409
13.1 Words/sec |
|
|
Machine Learning
|
152
5.86 images/sec |
| Multi-Core Score | 2142 | |
|---|---|---|
| Crypto Score | 435 | |
| Integer Score | 2293 | |
| Floating Point Score | 2098 | |
|
AES-XTS
|
435
759.2 MB/sec |
|
|
Text Compression
|
3315
16.8 MB/sec |
|
|
Image Compression
|
3306
156.4 Mpixels/sec |
|
|
Navigation
|
751
2.12 MTE/sec |
|
|
HTML5
|
3021
3.55 MElements/sec |
|
|
SQLite
|
3642
1.14 Mrows/sec |
|
|
PDF Rendering
|
2400
130.2 Mpixels/sec |
|
|
Text Rendering
|
1231
392.0 KB/sec |
|
|
Clang
|
3485
27.2 Klines/sec |
|
|
Camera
|
1881
21.8 images/sec |
|
|
N-Body Physics
|
1372
1.72 Mpairs/sec |
|
|
Rigid Body Physics
|
3470
21495.4 FPS |
|
|
Gaussian Blur
|
2724
149.7 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
3920
30.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2033
50.1 Mpixels/sec |
|
|
Image Inpainting
|
2006
98.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3604
49.1 Mpixels/sec |
|
|
Ray Tracing
|
3822
3.07 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1944
17.4 Kpixels/sec |
|
|
Speech Recognition
|
1152
36.8 Words/sec |
|
|
Machine Learning
|
543
21.0 images/sec |