| Upload Date | Thu, 10 Dec 2020 04:17:28 +0000 |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 10 |
| Model | Sony Xperia 5 II |
| Model ID | Sony SO-52A |
| Motherboard | surya |
| Governor | schedutil |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm Qualcomm |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 1.80 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.30 GHz |
| Memory Information | |
|---|---|
| Memory | 5.47 GB |
| Single-Core Score | 491 | |
|---|---|---|
| Crypto Score | 699 | |
| Integer Score | 477 | |
| Floating Point Score | 485 | |
|
AES-XTS
|
699
1.19 GB/sec |
|
|
Text Compression
|
375
1.90 MB/sec |
|
|
Image Compression
|
497
23.5 Mpixels/sec |
|
|
Navigation
|
491
1.38 MTE/sec |
|
|
HTML5
|
482
565.7 KElements/sec |
|
|
SQLite
|
462
144.7 Krows/sec |
|
|
PDF Rendering
|
533
28.9 Mpixels/sec |
|
|
Text Rendering
|
497
158.3 KB/sec |
|
|
Clang
|
508
3.95 Klines/sec |
|
|
Camera
|
467
5.41 images/sec |
|
|
N-Body Physics
|
245
306.0 Kpairs/sec |
|
|
Rigid Body Physics
|
690
4277.2 FPS |
|
|
Gaussian Blur
|
311
17.1 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
539
4.15 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
575
14.2 Mpixels/sec |
|
|
Image Inpainting
|
763
37.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
880
12.0 Mpixels/sec |
|
|
Ray Tracing
|
702
563.3 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
448
4.01 Kpixels/sec |
|
|
Speech Recognition
|
324
10.4 Words/sec |
|
|
Machine Learning
|
316
12.2 images/sec |
| Multi-Core Score | 1499 | |
|---|---|---|
| Crypto Score | 1911 | |
| Integer Score | 1497 | |
| Floating Point Score | 1435 | |
|
AES-XTS
|
1911
3.26 GB/sec |
|
|
Text Compression
|
1523
7.70 MB/sec |
|
|
Image Compression
|
1825
86.3 Mpixels/sec |
|
|
Navigation
|
1141
3.22 MTE/sec |
|
|
HTML5
|
1571
1.84 MElements/sec |
|
|
SQLite
|
1402
439.4 Krows/sec |
|
|
PDF Rendering
|
1906
103.4 Mpixels/sec |
|
|
Text Rendering
|
1555
495.5 KB/sec |
|
|
Clang
|
1555
12.1 Klines/sec |
|
|
Camera
|
1172
13.6 images/sec |
|
|
N-Body Physics
|
857
1.07 Mpairs/sec |
|
|
Rigid Body Physics
|
2315
14340.7 FPS |
|
|
Gaussian Blur
|
1190
65.4 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
1621
12.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1799
44.3 Mpixels/sec |
|
|
Image Inpainting
|
1756
86.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2938
40.0 Mpixels/sec |
|
|
Ray Tracing
|
2416
1.94 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1380
12.4 Kpixels/sec |
|
|
Speech Recognition
|
785
25.1 Words/sec |
|
|
Machine Learning
|
570
22.0 images/sec |