| User | zape |
| Upload Date | Sun, 25 Sep 2022 21:37:58 +0000 |
| Views | 8 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | Dell Inc. Wyse 5070 Thin Client |
| Motherboard | Dell Inc. 02D0WN |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Pentium Silver J5005 |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Base Frequency | 1.50 GHz |
| Maximum Frequency | 2677 MHz |
| Package | Socket 1090 FCBGA |
| Codename | Gemini Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 24.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 4.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Memory | 8.00 GB DDR4 SDRAM 1197 MHz |
| Single-Core Score | 475 | |
|---|---|---|
| Crypto Score | 652 | |
| Integer Score | 472 | |
| Floating Point Score | 451 | |
|
AES-XTS
|
652
1.11 GB/sec |
|
|
Text Compression
|
506
2.56 MB/sec |
|
|
Image Compression
|
550
26.0 Mpixels/sec |
|
|
Navigation
|
435
1.23 MTE/sec |
|
|
HTML5
|
443
520.7 KElements/sec |
|
|
SQLite
|
472
147.8 Krows/sec |
|
|
PDF Rendering
|
472
25.6 Mpixels/sec |
|
|
Text Rendering
|
500
159.3 KB/sec |
|
|
Clang
|
471
3.67 Klines/sec |
|
|
Camera
|
411
4.77 images/sec |
|
|
N-Body Physics
|
387
484.7 Kpairs/sec |
|
|
Rigid Body Physics
|
504
3124.8 FPS |
|
|
Gaussian Blur
|
395
21.7 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
482
3.71 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
482
11.9 Mpixels/sec |
|
|
Image Inpainting
|
789
38.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
733
9.99 Mpixels/sec |
|
|
Ray Tracing
|
540
433.3 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
355
3.18 Kpixels/sec |
|
|
Speech Recognition
|
380
12.1 Words/sec |
|
|
Machine Learning
|
206
7.94 images/sec |
| Multi-Core Score | 1609 | |
|---|---|---|
| Crypto Score | 2396 | |
| Integer Score | 1589 | |
| Floating Point Score | 1522 | |
|
AES-XTS
|
2396
4.08 GB/sec |
|
|
Text Compression
|
1554
7.86 MB/sec |
|
|
Image Compression
|
2064
97.6 Mpixels/sec |
|
|
Navigation
|
1197
3.38 MTE/sec |
|
|
HTML5
|
1653
1.94 MElements/sec |
|
|
SQLite
|
1724
540.2 Krows/sec |
|
|
PDF Rendering
|
1699
92.2 Mpixels/sec |
|
|
Text Rendering
|
1473
469.4 KB/sec |
|
|
Clang
|
1659
12.9 Klines/sec |
|
|
Camera
|
1423
16.5 images/sec |
|
|
N-Body Physics
|
1429
1.79 Mpairs/sec |
|
|
Rigid Body Physics
|
1898
11760.9 FPS |
|
|
Gaussian Blur
|
1434
78.8 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
1778
13.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1702
42.0 Mpixels/sec |
|
|
Image Inpainting
|
2248
110.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2831
38.6 Mpixels/sec |
|
|
Ray Tracing
|
2110
1.69 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1140
10.2 Kpixels/sec |
|
|
Speech Recognition
|
906
29.0 Words/sec |
|
|
Machine Learning
|
621
24.0 images/sec |