| User | liuruilong32 |
| Upload Date | Sun, 26 Jun 2022 17:18:15 +0000 |
| Views | 13 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 10 (64-bit) |
| Model | MAXSUN MS-TZZ B660M |
| Motherboard | MAXSUN MS-TZZ B660M |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-12490F |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Base Frequency | 3.00 GHz |
| Maximum Frequency | 27.1 GHz |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 6 |
| L3 Cache | 20.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Memory | 15.85 GB |
| Single-Core Score | 1740 | |
|---|---|---|
| Crypto Score | 3333 | |
| Integer Score | 1556 | |
| Floating Point Score | 1872 | |
|
AES-XTS
|
3333
5.68 GB/sec |
|
|
Text Compression
|
1473
7.45 MB/sec |
|
|
Image Compression
|
1683
79.6 Mpixels/sec |
|
|
Navigation
|
1428
4.03 MTE/sec |
|
|
HTML5
|
1511
1.77 MElements/sec |
|
|
SQLite
|
1506
471.9 Krows/sec |
|
|
PDF Rendering
|
1712
92.9 Mpixels/sec |
|
|
Text Rendering
|
1612
513.6 KB/sec |
|
|
Clang
|
1556
12.1 Klines/sec |
|
|
Camera
|
1543
17.9 images/sec |
|
|
N-Body Physics
|
1780
2.23 Mpairs/sec |
|
|
Rigid Body Physics
|
1640
10159.1 FPS |
|
|
Gaussian Blur
|
1728
95.0 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
1816
14.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1479
36.4 Mpixels/sec |
|
|
Image Inpainting
|
3132
153.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3019
41.1 Mpixels/sec |
|
|
Ray Tracing
|
2343
1.88 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1529
13.7 Kpixels/sec |
|
|
Speech Recognition
|
1641
52.5 Words/sec |
|
|
Machine Learning
|
1317
50.9 images/sec |
| Multi-Core Score | 8737 | |
|---|---|---|
| Crypto Score | 7673 | |
| Integer Score | 8264 | |
| Floating Point Score | 9939 | |
|
AES-XTS
|
7673
13.1 GB/sec |
|
|
Text Compression
|
8763
44.3 MB/sec |
|
|
Image Compression
|
10721
507.2 Mpixels/sec |
|
|
Navigation
|
4379
12.3 MTE/sec |
|
|
HTML5
|
9001
10.6 MElements/sec |
|
|
SQLite
|
9625
3.02 Mrows/sec |
|
|
PDF Rendering
|
9553
518.4 Mpixels/sec |
|
|
Text Rendering
|
6758
2.10 MB/sec |
|
|
Clang
|
10030
78.1 Klines/sec |
|
|
Camera
|
7790
90.3 images/sec |
|
|
N-Body Physics
|
9741
12.2 Mpairs/sec |
|
|
Rigid Body Physics
|
11759
72849.3 FPS |
|
|
Gaussian Blur
|
9340
513.4 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
9888
76.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8611
212.3 Mpixels/sec |
|
|
Image Inpainting
|
15523
761.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
17295
235.7 Mpixels/sec |
|
|
Ray Tracing
|
15974
12.8 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8769
78.6 Kpixels/sec |
|
|
Speech Recognition
|
6525
208.6 Words/sec |
|
|
Machine Learning
|
4184
161.7 images/sec |