| User | XiuhcoatlMex |
| Upload Date | Fri, 03 Jun 2022 02:24:34 +0000 |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | XeroLinux-KDE |
| Model | System manufacturer System Product Name |
| Motherboard | ASUSTeK COMPUTER INC. A88XM-A |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Athlon X4 870K |
| Topology | 1 Processor, 2 Cores, 4 Threads |
| Base Frequency | 3.90 GHz |
| L1 Instruction Cache | 96.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 16.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 2.00 MB x 2 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Memory | 7.71 GB |
| Single-Core Score | 653 | |
|---|---|---|
| Crypto Score | 1134 | |
| Integer Score | 663 | |
| Floating Point Score | 552 | |
|
AES-XTS
|
1134
1.93 GB/sec |
|
|
Text Compression
|
722
3.65 MB/sec |
|
|
Image Compression
|
753
35.6 Mpixels/sec |
|
|
Navigation
|
683
1.93 MTE/sec |
|
|
HTML5
|
659
773.6 KElements/sec |
|
|
SQLite
|
712
223.1 Krows/sec |
|
|
PDF Rendering
|
630
34.2 Mpixels/sec |
|
|
Text Rendering
|
524
167.1 KB/sec |
|
|
Clang
|
727
5.67 Klines/sec |
|
|
Camera
|
588
6.81 images/sec |
|
|
N-Body Physics
|
387
483.7 Kpairs/sec |
|
|
Rigid Body Physics
|
439
2718.8 FPS |
|
|
Gaussian Blur
|
321
17.6 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
545
4.20 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
443
10.9 Mpixels/sec |
|
|
Image Inpainting
|
1136
55.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1265
17.2 Mpixels/sec |
|
|
Ray Tracing
|
696
558.6 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
493
4.42 Kpixels/sec |
|
|
Speech Recognition
|
503
16.1 Words/sec |
|
|
Machine Learning
|
442
17.1 images/sec |
| Multi-Core Score | 1964 | |
|---|---|---|
| Crypto Score | 1983 | |
| Integer Score | 2065 | |
| Floating Point Score | 1742 | |
|
AES-XTS
|
1983
3.38 GB/sec |
|
|
Text Compression
|
2363
12.0 MB/sec |
|
|
Image Compression
|
2584
122.2 Mpixels/sec |
|
|
Navigation
|
1528
4.31 MTE/sec |
|
|
HTML5
|
2255
2.65 MElements/sec |
|
|
SQLite
|
2337
732.1 Krows/sec |
|
|
PDF Rendering
|
2159
117.2 Mpixels/sec |
|
|
Text Rendering
|
1564
498.4 KB/sec |
|
|
Clang
|
2367
18.4 Klines/sec |
|
|
Camera
|
1738
20.2 images/sec |
|
|
N-Body Physics
|
903
1.13 Mpairs/sec |
|
|
Rigid Body Physics
|
1717
10638.4 FPS |
|
|
Gaussian Blur
|
1791
98.5 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
1943
15.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1529
37.7 Mpixels/sec |
|
|
Image Inpainting
|
2906
142.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4205
57.3 Mpixels/sec |
|
|
Ray Tracing
|
2339
1.88 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1599
14.3 Kpixels/sec |
|
|
Speech Recognition
|
1300
41.6 Words/sec |
|
|
Machine Learning
|
913
35.3 images/sec |