| User | XiuhcoatlMex |
| Upload Date | Fri, 03 Jun 2022 00:29:39 +0000 |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 10 Home Single Language (64-bit) |
| Model | HP HP Pavilion Laptop 15-cd0xx |
| Motherboard | HP 8354 |
| Power Plan | Equilibrado |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD A10-9620P |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Base Frequency | 2.49 GHz |
| Maximum Frequency | 3592 MHz |
| Package | Socket FP4 (968) |
| Codename | Bristol Ridge |
| L1 Instruction Cache | 96.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 1.00 MB x 2 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Memory | 8.00 GB DDR4 SDRAM 931 MHz |
| Channels | 1 |
| Single-Core Score | 445 | |
|---|---|---|
| Crypto Score | 902 | |
| Integer Score | 416 | |
| Floating Point Score | 433 | |
|
AES-XTS
|
902
1.54 GB/sec |
|
|
Text Compression
|
412
2.08 MB/sec |
|
|
Image Compression
|
623
29.5 Mpixels/sec |
|
|
Navigation
|
337
950.9 KTE/sec |
|
|
HTML5
|
440
516.9 KElements/sec |
|
|
SQLite
|
463
145.0 Krows/sec |
|
|
PDF Rendering
|
437
23.7 Mpixels/sec |
|
|
Text Rendering
|
382
121.7 KB/sec |
|
|
Clang
|
430
3.35 Klines/sec |
|
|
Camera
|
297
3.44 images/sec |
|
|
N-Body Physics
|
235
294.1 Kpairs/sec |
|
|
Rigid Body Physics
|
455
2816.8 FPS |
|
|
Gaussian Blur
|
260
14.3 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
312
2.40 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
475
11.7 Mpixels/sec |
|
|
Image Inpainting
|
786
38.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1034
14.1 Mpixels/sec |
|
|
Ray Tracing
|
581
466.9 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
450
4.03 Kpixels/sec |
|
|
Speech Recognition
|
304
9.72 Words/sec |
|
|
Machine Learning
|
378
14.6 images/sec |
| Multi-Core Score | 1261 | |
|---|---|---|
| Crypto Score | 1442 | |
| Integer Score | 1286 | |
| Floating Point Score | 1177 | |
|
AES-XTS
|
1442
2.46 GB/sec |
|
|
Text Compression
|
1391
7.04 MB/sec |
|
|
Image Compression
|
2006
94.9 Mpixels/sec |
|
|
Navigation
|
699
1.97 MTE/sec |
|
|
HTML5
|
1571
1.84 MElements/sec |
|
|
SQLite
|
1617
506.8 Krows/sec |
|
|
PDF Rendering
|
1462
79.4 Mpixels/sec |
|
|
Text Rendering
|
1031
328.4 KB/sec |
|
|
Clang
|
1352
10.5 Klines/sec |
|
|
Camera
|
952
11.0 images/sec |
|
|
N-Body Physics
|
623
780.1 Kpairs/sec |
|
|
Rigid Body Physics
|
1528
9468.6 FPS |
|
|
Gaussian Blur
|
1289
70.8 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
953
7.34 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1264
31.2 Mpixels/sec |
|
|
Image Inpainting
|
1827
89.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2804
38.2 Mpixels/sec |
|
|
Ray Tracing
|
1778
1.43 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1154
10.3 Kpixels/sec |
|
|
Speech Recognition
|
701
22.4 Words/sec |
|
|
Machine Learning
|
553
21.4 images/sec |