| User | Em04 |
| Upload Date | Tue, 31 May 2022 17:52:39 +0000 |
| Views | 11 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Home Single Language (64-bit) |
| Model | HP HP Pavilion Laptop 15-cw1xxx |
| Motherboard | HP 8615 |
| Power Plan | Recomendado por HP |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 3 3300U with Radeon Vega Mobile Gfx |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Base Frequency | 2.10 GHz |
| Maximum Frequency | 1874 MHz |
| Package | Socket FP5 |
| Codename | Picasso |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 512 KB x 4 |
| L3 Cache | 4.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Memory | 12.00 GB DDR4 SDRAM 933 MHz |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 437 | |
|---|---|---|
| Crypto Score | 891 | |
| Integer Score | 383 | |
| Floating Point Score | 479 | |
|
AES-XTS
|
891
1.52 GB/sec |
|
|
Text Compression
|
410
2.07 MB/sec |
|
|
Image Compression
|
463
21.9 Mpixels/sec |
|
|
Navigation
|
416
1.17 MTE/sec |
|
|
HTML5
|
313
368.0 KElements/sec |
|
|
SQLite
|
322
101.0 Krows/sec |
|
|
PDF Rendering
|
389
21.1 Mpixels/sec |
|
|
Text Rendering
|
351
111.7 KB/sec |
|
|
Clang
|
357
2.78 Klines/sec |
|
|
Camera
|
454
5.27 images/sec |
|
|
N-Body Physics
|
380
475.0 Kpairs/sec |
|
|
Rigid Body Physics
|
439
2721.0 FPS |
|
|
Gaussian Blur
|
524
28.8 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
437
3.36 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
450
11.1 Mpixels/sec |
|
|
Image Inpainting
|
827
40.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
771
10.5 Mpixels/sec |
|
|
Ray Tracing
|
544
436.8 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
372
3.33 Kpixels/sec |
|
|
Speech Recognition
|
388
12.4 Words/sec |
|
|
Machine Learning
|
352
13.6 images/sec |
| Multi-Core Score | 1524 | |
|---|---|---|
| Crypto Score | 2843 | |
| Integer Score | 1363 | |
| Floating Point Score | 1652 | |
|
AES-XTS
|
2843
4.85 GB/sec |
|
|
Text Compression
|
1489
7.53 MB/sec |
|
|
Image Compression
|
1720
81.4 Mpixels/sec |
|
|
Navigation
|
1249
3.52 MTE/sec |
|
|
HTML5
|
1237
1.45 MElements/sec |
|
|
SQLite
|
1207
378.1 Krows/sec |
|
|
PDF Rendering
|
1433
77.8 Mpixels/sec |
|
|
Text Rendering
|
1159
369.3 KB/sec |
|
|
Clang
|
1290
10.1 Klines/sec |
|
|
Camera
|
1588
18.4 images/sec |
|
|
N-Body Physics
|
1364
1.71 Mpairs/sec |
|
|
Rigid Body Physics
|
1614
10001.6 FPS |
|
|
Gaussian Blur
|
1741
95.7 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
1645
12.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1602
39.5 Mpixels/sec |
|
|
Image Inpainting
|
2783
136.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2918
39.8 Mpixels/sec |
|
|
Ray Tracing
|
2127
1.71 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1445
12.9 Kpixels/sec |
|
|
Speech Recognition
|
1041
33.3 Words/sec |
|
|
Machine Learning
|
954
36.9 images/sec |