| User | SausageTaste |
| Upload Date | Sun, 20 Feb 2022 04:23:52 +0000 |
| Views | 9 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 7.0 |
| Model | Samsung Galaxy Note 5 |
| Model ID | samsung SM-N920K |
| Motherboard | universal7420 |
| Governor | interactive |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM SAMSUNG |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Base Frequency | 1.50 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.50 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.10 GHz |
| Memory Information | |
|---|---|
| Memory | 3.58 GB |
| Single-Core Score | 283 | |
|---|---|---|
| Crypto Score | 504 | |
| Integer Score | 283 | |
| Floating Point Score | 246 | |
|
AES-XTS
|
504
878.9 MB/sec |
|
|
Text Compression
|
291
1.47 MB/sec |
|
|
Image Compression
|
345
16.3 Mpixels/sec |
|
|
Navigation
|
219
617.6 KTE/sec |
|
|
HTML5
|
291
342.2 KElements/sec |
|
|
SQLite
|
272
85.1 Krows/sec |
|
|
PDF Rendering
|
381
20.7 Mpixels/sec |
|
|
Text Rendering
|
246
78.3 KB/sec |
|
|
Clang
|
285
2.22 Klines/sec |
|
|
Camera
|
249
2.88 images/sec |
|
|
N-Body Physics
|
138
173.2 Kpairs/sec |
|
|
Rigid Body Physics
|
350
2168.6 FPS |
|
|
Gaussian Blur
|
151
8.29 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
301
2.32 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
345
8.50 Mpixels/sec |
|
|
Image Inpainting
|
435
21.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
272
3.71 Mpixels/sec |
|
|
Ray Tracing
|
305
244.8 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
246
2.20 Kpixels/sec |
|
|
Speech Recognition
|
232
7.43 Words/sec |
|
|
Machine Learning
|
126
4.85 images/sec |
| Multi-Core Score | 997 | |
|---|---|---|
| Crypto Score | 1044 | |
| Integer Score | 1044 | |
| Floating Point Score | 886 | |
|
AES-XTS
|
1044
1.78 GB/sec |
|
|
Text Compression
|
1207
6.10 MB/sec |
|
|
Image Compression
|
1441
68.2 Mpixels/sec |
|
|
Navigation
|
854
2.41 MTE/sec |
|
|
HTML5
|
1172
1.38 MElements/sec |
|
|
SQLite
|
1034
323.9 Krows/sec |
|
|
PDF Rendering
|
1341
72.7 Mpixels/sec |
|
|
Text Rendering
|
910
290.0 KB/sec |
|
|
Clang
|
940
7.32 Klines/sec |
|
|
Camera
|
716
8.30 images/sec |
|
|
N-Body Physics
|
615
768.9 Kpairs/sec |
|
|
Rigid Body Physics
|
1290
7989.0 FPS |
|
|
Gaussian Blur
|
653
35.9 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
1185
9.12 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1367
33.7 Mpixels/sec |
|
|
Image Inpainting
|
1192
58.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1062
14.5 Mpixels/sec |
|
|
Ray Tracing
|
1215
975.9 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
759
6.80 Kpixels/sec |
|
|
Speech Recognition
|
702
22.5 Words/sec |
|
|
Machine Learning
|
386
14.9 images/sec |