| Upload Date | Sun, 07 Dec 2025 14:49:56 +0000 |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | LENOVO TB310XU |
| Model ID | LENOVO TB310XU |
| Motherboard | t6100a_lte |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM MT8786V/CT |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 1.80 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.00 GHz |
| Memory Information | |
|---|---|
| Memory | 3.67 GB |
| Vulkan Information | |
|---|---|
| Device Name | Mali-G52 MC2 |
| Vulkan Score | 1136 | |
|---|---|---|
|
Sobel
|
1338
346.3 Mpixels/sec |
|
|
Canny
|
1037
64.9 Mpixels/sec |
|
|
Stereo Matching
|
2390
3.38 Gpixels/sec |
|
|
Histogram Equalization
|
1132
199.7 Mpixels/sec |
|
|
Gaussian Blur
|
874
48.0 Mpixels/sec |
|
|
Depth of Field
|
3117
36.1 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
526
4.05 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1491
36.7 Mpixels/sec |
|
|
Feature Matching
|
399
8.26 Mpixels/sec |
|
|
Particle Physics
|
3658
97.4 FPS |
|
|
SFFT
|
348
4.80 Gflops |