| User | vandelay |
| Upload Date | Sun, 24 May 2020 17:07:47 +0000 |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 10 Pro (64-bit) |
| Model | Gigabyte Technology Co., Ltd. B360M-DS3H |
| Motherboard | Gigabyte Technology Co., Ltd. B360M DS3H |
| Power Plan | Balanserat |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Pentium Gold G5400 |
| Topology | 1 Processor, 2 Cores, 4 Threads |
| Base Frequency | 3.69 GHz |
| Maximum Frequency | 3.69 GHz |
| Package | Socket 1151 LGA |
| Codename | Coffee Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 256 KB x 2 |
| L3 Cache | 4.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Memory | 16.00 GB DDR4 SDRAM 1196 MHz |
| Channels | 2 |
| Vulkan Information | |
|---|---|
| Device Name | GeForce GT 710 |
| Vulkan Score | 1801 | |
|---|---|---|
|
Sobel
|
2183
564.8 Mpixels/sec |
|
|
Canny
|
1309
81.9 Mpixels/sec |
|
|
Stereo Matching
|
3740
5.29 Gpixels/sec |
|
|
Histogram Equalization
|
1727
304.7 Mpixels/sec |
|
|
Gaussian Blur
|
1708
93.9 Mpixels/sec |
|
|
Depth of Field
|
5973
69.2 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
394
3.03 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1976
48.7 Mpixels/sec |
|
|
Feature Matching
|
816
16.9 Mpixels/sec |
|
|
Particle Physics
|
4228
112.6 FPS |
|
|
SFFT
|
1275
17.6 Gflops |