| User | vandelay |
| Upload Date | Mon, 18 May 2020 10:55:52 +0000 |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 10 Pro (64-bit) |
| Model | LENOVO 20FB0067MS |
| Motherboard | LENOVO 20FB0067MS |
| Power Plan | Balanserat |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-6200U |
| Topology | 1 Processor, 2 Cores, 4 Threads |
| Base Frequency | 2.40 GHz |
| Maximum Frequency | 2.79 GHz |
| Package | Socket 1356 FCBGA |
| Codename | Skylake-U/Y |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 256 KB x 2 |
| L3 Cache | 3.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Memory | 7.88 GB DDR3 SDRAM 930 MHz |
| Channels | 2 |
| Vulkan Information | |
|---|---|
| Device Name | Intel(R) HD Graphics 520 |
| Vulkan Score | 4332 | |
|---|---|---|
|
Sobel
|
5158
1.33 Gpixels/sec |
|
|
Canny
|
2741
171.6 Mpixels/sec |
|
|
Stereo Matching
|
7286
10.3 Gpixels/sec |
|
|
Histogram Equalization
|
5465
964.1 Mpixels/sec |
|
|
Gaussian Blur
|
2832
155.7 Mpixels/sec |
|
|
Depth of Field
|
9069
105.1 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
2527
19.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4612
113.7 Mpixels/sec |
|
|
Feature Matching
|
1938
40.1 Mpixels/sec |
|
|
Particle Physics
|
17732
472.3 FPS |
|
|
SFFT
|
1741
24.0 Gflops |