| User | Michal_F |
| Upload Date | Thu, 12 May 2022 09:05:54 +0000 |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Home (64-bit) |
| Model | LENOVO 82L7 |
| Motherboard | LENOVO LNVNB161216 |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 7 5800U |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores, 16 Threads |
| Base Frequency | 1.90 GHz |
| Maximum Frequency | 4424 MHz |
| Package | Socket FP6 |
| Codename | Cezanne |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 8 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 8 |
| L2 Cache | 512 KB x 8 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Memory | 13.86 GB DDR4 SDRAM 1596 MHz |
| Channels | 2 |
| Vulkan Information | |
|---|---|
| Device Name | AMD Radeon(TM) Graphics |
| Vulkan Score | 17829 | |
|---|---|---|
|
Sobel
|
15402
3.99 Gpixels/sec |
|
|
Canny
|
7594
475.4 Mpixels/sec |
|
|
Stereo Matching
|
49342
69.8 Gpixels/sec |
|
|
Histogram Equalization
|
11429
2.02 Gpixels/sec |
|
|
Gaussian Blur
|
21601
1.19 Gpixels/sec |
|
|
Depth of Field
|
57078
661.7 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
8452
65.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
13175
324.7 Mpixels/sec |
|
|
Feature Matching
|
6972
144.2 Mpixels/sec |
|
|
Particle Physics
|
108692
2895.1 FPS |
|
|
SFFT
|
8431
116.1 Gflops |