|
17547
RenderScript Score |
| Geekbench 4.4.0 for Android AArch64 |
| Upload Date | Wed, 11 Jun 2025 05:15:25 +0000 |
| Views | 20 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | vivo V2405A |
| Motherboard | k6991v1_64 |
| Memory | 11.08 GB |
| Processor Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3461 revision 1 |
| Base Frequency | 2.40 GHz |
| Score | 17547 | |
|---|---|---|
|
Sobel
|
23417
1.03 Gpixels/sec |
|
|
Histogram Equalization
|
17666
552.0 Mpixels/sec |
|
|
SFFT
|
4499
11.2 Gflops |
|
|
Gaussian Blur
|
65468
1.15 Gpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
25161
7.35 Msubwindows/sec |
|
|
RAW
|
34859
337.4 Mpixels/sec |
|
|
Depth of Field
|
6471
18.8 Mpixels/sec |
|
|
Particle Physics
|
13001
2055.3 FPS |