|
17992
RenderScript Score |
| Geekbench 4.4.2 for Android AArch64 |
| Upload Date | Thu, 28 Dec 2023 04:37:55 +0000 |
| Views | 16 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 14 |
| Model | vivo V2324A |
| Motherboard | k6989v1_64 |
| Memory | 14.94 GB |
| Processor Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.00 GHz |
| Score | 17992 | |
|---|---|---|
|
Sobel
|
27683
1.22 Gpixels/sec |
|
|
Histogram Equalization
|
16757
523.6 Mpixels/sec |
|
|
SFFT
|
4526
11.3 Gflops |
|
|
Gaussian Blur
|
62699
1.10 Gpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
25443
7.43 Msubwindows/sec |
|
|
RAW
|
35317
341.9 Mpixels/sec |
|
|
Depth of Field
|
6849
19.9 Mpixels/sec |
|
|
Particle Physics
|
13558
2143.5 FPS |