|
5109
RenderScript Score |
| Geekbench 4.4.0 for Android AArch64 |
| User | Catalin111Hz |
| Upload Date | Mon, 25 Sep 2023 10:32:07 +0000 |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 10 |
| Model | samsung SM-N960N |
| Motherboard | universal8895 |
| Memory | 3.62 GB |
| Processor Information | |
|---|---|
| Name | ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 83 architecture 8 variant 4 part 1 revision 0 |
| Base Frequency | 1.69 GHz |
| Score | 5109 | |
|---|---|---|
|
Sobel
|
4840
213.2 Mpixels/sec |
|
|
Histogram Equalization
|
5015
156.7 Mpixels/sec |
|
|
SFFT
|
1010
2.52 Gflops |
|
|
Gaussian Blur
|
35244
617.4 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
5229
1.53 Msubwindows/sec |
|
|
RAW
|
13502
130.7 Mpixels/sec |
|
|
Depth of Field
|
3309
9.61 Mpixels/sec |
|
|
Particle Physics
|
2302
363.9 FPS |