|
5504
RenderScript Score |
| Geekbench 4.2.0 for Android AArch64 |
| Upload Date | Wed, 26 Jul 2023 01:39:59 +0000 |
| Views | 17 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 12 |
| Model | OPPO PFGM00 |
| Motherboard | k6833v1_64 |
| Memory | 7.46 GB |
| Processor Information | |
|---|---|
| Name | ARM MT6833V/ZA |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 4 part 3339 revision 0 |
| Base Frequency | 2.00 GHz |
| Score | 5504 | |
|---|---|---|
|
Sobel
|
7368
324.6 Mpixels/sec |
|
|
Histogram Equalization
|
6812
212.9 Mpixels/sec |
|
|
SFFT
|
1268
3.16 Gflops |
|
|
Gaussian Blur
|
22440
393.1 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
5693
1.66 Msubwindows/sec |
|
|
RAW
|
13740
133.0 Mpixels/sec |
|
|
Depth of Field
|
3014
8.76 Mpixels/sec |
|
|
Particle Physics
|
2505
396.0 FPS |