|
2537
RenderScript Score |
| Geekbench 4.4.2 for Android ARMv7 |
| Upload Date | Wed, 28 Jun 2023 20:08:13 +0000 |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 10 |
| Model | Xiaomi Redmi 7A |
| Motherboard | QC_Reference_Phone |
| Memory | 1.81 GB |
| Processor Information | |
|---|---|
| Name | ARM Qualcomm |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 7 variant 0 part 3331 revision 4 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Score | 2537 | |
|---|---|---|
|
Sobel
|
3996
176.1 Mpixels/sec |
|
|
Histogram Equalization
|
3598
112.4 Mpixels/sec |
|
|
SFFT
|
401
1.00 Gflops |
|
|
Gaussian Blur
|
8435
147.8 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
2761
806.6 Ksubwindows/sec |
|
|
RAW
|
4866
47.1 Mpixels/sec |
|
|
Depth of Field
|
3011
8.75 Mpixels/sec |
|
|
Particle Physics
|
873
138.2 FPS |