|
5686
RenderScript Score |
| Geekbench 4.4.0 for Android AArch64 |
| Upload Date | Fri, 21 Apr 2023 00:41:23 +0000 |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 12 |
| Model | OPPO PEMM20 |
| Motherboard | k6833v1_64 |
| Memory | 5.49 GB |
| Processor Information | |
|---|---|
| Name | ARM MT6833V/ZA |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 4 part 3339 revision 0 |
| Base Frequency | 2.00 GHz |
| Score | 5686 | |
|---|---|---|
|
Sobel
|
7406
326.3 Mpixels/sec |
|
|
Histogram Equalization
|
6953
217.3 Mpixels/sec |
|
|
SFFT
|
1299
3.24 Gflops |
|
|
Gaussian Blur
|
22764
398.8 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
5818
1.70 Msubwindows/sec |
|
|
RAW
|
13950
135.0 Mpixels/sec |
|
|
Depth of Field
|
3054
8.87 Mpixels/sec |
|
|
Particle Physics
|
2895
457.7 FPS |