|
3372
RenderScript Score |
| Geekbench 4.4.0 for Android AArch64 |
| Upload Date | Wed, 01 Feb 2023 11:33:32 +0000 |
| Views | 34 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 7.1.2 |
| Model | vivo vivo Y79A |
| Motherboard | msm8953 |
| Memory | 3.50 GB |
| Processor Information | |
|---|---|
| Name | ARM Qualcomm |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3331 revision 4 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Score | 3372 | |
|---|---|---|
|
Sobel
|
2998
132.1 Mpixels/sec |
|
|
Histogram Equalization
|
4452
139.1 Mpixels/sec |
|
|
SFFT
|
502
1.25 Gflops |
|
|
Gaussian Blur
|
10430
182.7 Mpixels/sec |
|
|
Face Detection
|
2944
860.0 Ksubwindows/sec |
|
|
RAW
|
10436
101.0 Mpixels/sec |
|
|
Depth of Field
|
3420
9.94 Mpixels/sec |
|
|
Particle Physics
|
2277
360.1 FPS |